Full Jeneratör - Dizel ve Portatif Jeneratörler

Bizden Haberler

HYUNDAİ ASSAN OTOMOTİV PROJEMİZ

Daha iyi bir gelecek için birlikte” vizyonu ile yola çıkan, Türkiye’nin en sevilen otomobil markaları arasında yer alan HYUNDAİ ASSAN,  kesintisiz üretim, kesintisiz hizmet için İstanbul’da bulunan genel müdürlük binasının enerjisini Full Jeneratör ‘den aldı.
25 yıldır Türkiye’de kesintisiz üretim gerçekleştiren HYUNDAİ ASSAN,  üretim ve ürünlerinde sunduğu yüksek kalite ve güvenceyle tüm otomobil kullanıcılarının en iyi şekilde yararlanmasını sağlamaya devam ediyor.
450 kVA ve 550 kVA senkronizasyon sistemli, toplamda 1.000 kVA kapasiteye sahip Cummins Motorlu jeneratörlerimiz, çalışanlara sunacağı kesintisiz enerjiyle otomobil kullanıcılarına yeni ürün ve hizmetler getirilmesine katkı sağlamış olacak.
FULL JENERATÖR HAKKINDA
Full Jeneratör, 2019 yılında Topçu Holding iştiraki olan Topçular Endüstriyel Üretim ve Yatırım AŞ. çatısı altında İstanbul Sancaktepe’de 10.000 m² alana sahip tesisinde üretim ve servis hizmetlerini gerçekleştirmektedir.
Bünyesinde dizel jeneratör setleri, jeneratör kumanda panoları, güç transfer panoları, jeneratör şase ve ses izolasyon kabinleri üretmektedir.
Full Jeneratör’ün ürün gamında 10 kVA ile 2.500 kVA arası dizel jeneratör setleri yanı sıra 3 kVA ile 14 kVA arası benzinli ve dizel portatif jeneratör setleri bulunmaktadır. Dizel jeneratör üretimde Perkins, Cummins, Leroy Somer ve Stamford gibi dünyanın önde gelen markalarını kullanarak müşterilerinin farklı istek ve ihtiyaçlarına uygun üretimlerle, senkronize sistemler ya da uzaktan izleme sistemleri gibi birçok talebe uzman kadrosuyla yanıt vermektedir.
Topçu Holding çatısı altında yüz yıla yakın ticari geçmişi ile yüksek kalite ve güvenceye sahip Full Jeneratör, yaygın bayi ve servis ağı ile hizmet vererek hayatın olduğu her yerde mottosuyla, projelerin, sektör öncülerinin tercihi olmaya devam ediyor.